Aile Hayatı - Okul Seçimi - Noema Aile

Aile Hayatı - Aile Dinamikleri - Okul Seçimi

O büyük gün geldi çattı! Çocuğunuz ilk defa sizden ayrılacak ve iyi tanımadığı yetişkinlerin ve çocukların olduğu bir ortama yanında siz olmadan girecek. Kreş seçiminde yapılan hatalar ve bu dönemde yaşanan sorunlar çocuklarda kalıcı etkilere neden olabilir. İyi bir kreş seçimi ise tüm eğitim yaşantısına olumlu şekilde yansır.

Kreş seçimi sürecinde nelere dikkat etmelisiniz? Kreşe kaydolmadan önce hangi bilgileri almalısınız? İyi bir kreş nasıl anlaşılır?

Prof. Dr. Özgür Öner anlatıyor.

Aylık haber bülteni almak, ücretsiz etkinliklerimize katılmak, atölye çalışmalarımızdan indirimli yararlanmak ve çocuğunuzun gelişimini takip etmek için ailmize katılın.

Videolar


Güncel Yazılar


Kreş Seçimi Nasıl Yapılır?

Kreş Seçimi Nasıl Yapılır?

Çocuk bakım merkezleri, okul öncesi öğretmenlerinin, çocuk gelişimi uzmanlarının ve bakıcıların görev yaptığı kurumlardır. Kreş seçimi yaparken bazı önemli kriterleri bilmek seçim yapmanızı kolaylaştırabilir.

Okul Seçimi

Okul Seçimi

Çocuğunuza uygun olan okulu belirlerken önemli olan çocuğunuzun ihtiyaçlarını, bir okuldan olan beklentilerinizi göz önünde bulundurmak ve bunlara göre seçim yapmaktır.

Gelecek Etkinlik

Yaklaşan Etkinlikler

06 Aralık 2022 Salı

Sosyal Beceri Uzman Eğitimi - PEERS

"Sosyal Beceri Mutlu ve Başarılı Bir Hayatın En Önemli Parçasıdır"

Prof. Dr. Özgür Öner (Çocuk ve Ergen Psikiyatristi - Psikoterapist)
Şebnem Barokas (Uzman Psikolog)

  • 19:00 - 21:00
  • Zoom


Tüm Etkinlikler