Üyelik Modelleri

Ücretsİz Üyelİk

  • Uzman videoları
  • Güncel Yazılar
  • Değerlendirme Testleri
  • Ücretsiz Konferanslar
  • Ücretsiz Eğitimler
  • (Konferans ve eğitimler kontenjan ile sınırlıdır)

Özel Üyelik

Avantajları

Uzman Videoları

Hamilelikten genç yetişkinlik dönemine kadar her merak ettiğiniz konuda uzmanlarımız sorularınızı yanıtlıyor.

Blog yazıları ve makaleler

Merak ettiğiniz her konuda en güncel ve bilimsel makale ve haberlere sitemizden ulaşın.

Siz ve çocuklarınız için etkinlikler

Eğitici ve eğlenceli aktivitelere katılın.

Çocuğunuzu değerlendirme imkanı

Çocuğunuz ile ilgili merak ettiğiniz konularda bilimsel ve kanıta dayalı testlerimizle çocuğunuzu değerlendirin.

Konferanslar

Uzmanlarımızın düzenlediğ konferans ve seminerlere katılın.

Atölye Çalışmaları

Hem sizin, hem de çocuklarınızın gelişimine hizmet edecek atölyelerimize katılın.

Çocuk Kulüpleri

Çocuklarınızın ilgi alanına göre aktivitelere katılımını sağlayın.

Online Destek

Hangi coğrafyadan olursanız olun, sistemimizde bulunan testleri uygulayın ve ihtiyaç duyduğunuzda daha detaylı bir değerlendirmeyi online alın.

Hedefe uygun güncel bilgilendirme

Hedeflediğiniz alan ve konularda güncel haberlere ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Noema Aile bünyesinde hamilelik öncesi dönemden genç yetişkinlik dönemine kadar birçok konuda bilgilendirici videolar yer almaktadır.

Bu videolara erişmek için web sitemizin Videolar ana başlığından merak ettiğiniz konulara tıklayarak çıkan sayfada ilgili konuyu 'videolarda ara' alanından aratabilir ya da konulara göre filtreleyebilirsiniz.

Noema Aile sitemizde birçok ölçek bulacaksınız. Amacımız kendinizi ve çocuğunuzu değerlendirebileceğiniz Türkçe’ye çevrilmiş hemen hemen tüm ölçeklere ulaşabilmeniz. Ölçekler ve formlar çeşitli bozuklukları ve durumları taramanın pratik ve ucuz bir yolu olarak sıklıkla kullanılırlar.

Noema Aile’nin çalışma sisteminde, anne baba olarak ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz, çocuğunuzla veya kendinizle ilgili doldurabileceğiniz birçok form ve ölçek var. Bu formları doldurduğunuzda çocuğunuzun veya kendinizin ilgili bozukluğa dair risk durumunu saptamış oluyoruz. Herhangi bir ölçekten yüksek risk belirten bir puan aldığınızda o bozukluğun değerlendirilmesine özgü online görüşmeye yönlendirilirsiniz.

Noema Aile sitemizde psikologlarla online, yüz yüze görüşme yapma olanağınız var. Bu uygulamayı yapmamızın temel amacı, uzmanlardan bilimsel olarak geçerli bir değerlendirme elde etmenin zor olmasıdır.

Psikolojik görüşmelerde standart sağlamak zordur. Oysa iyi bir değerlendirme için mutlaka belli soruların sorulması ve konuların ele alınması gereklidir. Ayrıca görüşmecinin aldığı yanıtları belli şekilde değerlendirmesi gereklidir. Noema Aile’de online yüz yüze görüşmelerin hepsi standartlaştırılmıştır. Yani, görüşmecinin soracağı sorular ve bu sorulara aldığı yanıtları nasıl değerlendireceği bellidir ve görüşmeciler bu konuda eğitim almışlardır. Görüşmeler denetçiler tarafından izlenir ve geri bildirim verilir. Denetçiler de bilimsel danışma kurulundaki hocalarımız tarafından desteklenir. Bu şekilde tüm görüşmelerin bilimsel ve belli bir kalite standardında olması sağlanır.

Noema Aile bünyesinde alanında uzman profesyoneller eşliğinde eğitim, seminer, konferans, workshop (çalışma grubu), kulüp etkinlikleri, etkileşim grupları, canlı/kayıt sohbetler, soru cevap etkinlikleri, söyleşiler gibi birçok kategoride etkinlik düzenlenir.

Noema Aile etkinlikleri psikolojik rahatsızlıklar, beslenme, spor, tarih, bilim, eğitim, sanat, oyun, sağlık gibi çok geniş bir konu yelpazesine sahiptir.

Ayrıca Noema Aile sizlerin de taleplerine karşılık vermek adına her hafta yenilenmiş başlıklarla etkinlik taleplerini web sitesindeki 'Anket' başlığı üzerinden toplar ve bu taleplere yönelik bir etkinlik programı oluşturmayı hedefler.