Noema Aile - Sosyal Beceri Gelişimi

Videolar

Sosyal Beceri Gelişimi
Çocuk ve Ergenlerde Sosyal Beceri Gelişimi Uzman Psikolog Şebnem Barokas, "Sosyal Beceri Nedir? Sosyalleşmek Neden Önemlidir? Sosyalleşme Ne Zaman Başlar? Sosyal Beceriler ve Kişilerarası İlişkiler Arasındaki İlişki Nedir? Okul Öncesi Dönemde Sosyal Beceriler Nasıl Kazanılır? Okul Döneminde Edinilen Sosyal Beceri Örnekleri Nelerdir? Sosyal Becerilerdeki Sıkıntılar Okul Dönemini Nasıl Etkiler? Ergenlik Döneminde Sosyal Beceriler Nasıl Kazanılır? Sosyal Becerilerin Değerlendirilmesi Neden Önemlidir?" sorularını yanıtladı.
Şebnem Barokas Uzman Psikolog
08-06-2021 9dk 46sn
Çocuk ve Ergenlerde Sosyal Beceri Eğitimi Uzman Psikolog Şebnem Barokas, "Çocuk ve Ergenlerde Sosyal Beceri Eğitimi Nedir ve Nasıl Yapılır? Sosyal Beceri Eğitiminde Ebeveynin Rolü Nedir? Ebeveyn Sosyal Beceri Eğitimine Dahil Olur mu? Çocuk ve Ergenlerde Sosyal Beceri Eğitimi Ne Kadar Sürer?" sorularını yanıtladı.
Şebnem Barokas Uzman Psikolog
05-07-2021 4dk 57sn
Merkezimizde Uygulanan Çocuk ve Ergenlerde Sosyal Beceri Grup Eğitimleri Uzman Psikolog Şebnem Barokas, "Çocuk ve Ergenlerde Sosyal Beceri Grup Eğitimleri Nelerdir? Children’s Friendship Training Eğitim Programı Nedir? PEERS Sosyal Beceri Eğitimi Programı Nedir? Çocuk ve Ergenlerde Sosyal Beceri Eğitimi Programları Hangi Psikiyatrik Bozukluklar İçin Uygulanabilir?" sorularını yanıtladı.
Şebnem Barokas Uzman Psikolog
05-07-2021 2dk 20sn
Çocuk ve Ergenlerde Sosyal Beceri Gelişimi: İlişki Başlatma ve Sürdürme Becerileri Uzman Psikolog Şebnem Barokas, "Çocuk ve Ergenlerin Sorun Yaşadığı Sosyal Beceriler Nelerdir? İlişkiyi Başlatma ve Sürdürme Konusunda Yaşanan Sosyal Beceri Eksikliği Konusunda İzlenecek Adımlar Nelerdir? İlişkiyi Başlatma ve Sürdürme Becerileri Nasıl Geliştirilir?" sorularını yanıtladı.
Şebnem Barokas Uzman Psikolog
05-07-2021 5dk 43sn
Çocuk ve Ergenlerde Sosyal Beceri Gelişimi: Zorbalıkla Mücadele Etmek Uzman Psikolog Şebnem Barokas, "Çocuk ve Ergenlerde Zorbalık Nedir? Kimler Zorbalığa Uğrar? Çocuk ve Ergenlerde Akran Zorbalığı Konusunda Ebeveynin Rolü Nedir? Çocuklarda Akran Zorbalığı Çocuklara Nasıl Anlatılmalıdır?" sorularını yanıtladı.
Şebnem Barokas Uzman Psikolog
05-07-2021 7dk 21sn